АНАЛІЗ АРХІТЕКТУРНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ КВАРТАЛУ ПЛАВУЧИХ БУДИНКІВ

  • Л. В. Кучеренко Вінницький національний технічний університет
  • І. В. Марущак Вінницький національний технічний університет

Анотація

В даній статті проаналізовані проектувальні рішення плавучих будинків в якості елементів кварталу, способи правильної композиції для будівництва, переваги та недоліки плавучих будинків з погляду міста, людей та екології.  Досліджено елементи плавучих кварталів, їх композиційну роль та місце в міській структурі. Наведено приклад плавучого кварталу, його особливості, ідею створення та місце в міській системі, що той займає. Розглянено системи забезпечення плавучих будинків комунікаціями при їх стаціонарній та мобільній формі. Наведено дані про екологічну безпеку плавучих будинків для міської акваторії. Приведено схеми розміщень плавучих будинків в квартальній забудові.

Дані про авторів

Л. В. Кучеренко, Вінницький національний технічний університет

к.т.н., доцент кафедри будівництва, міського господарства та архітектури

І. В. Марущак, Вінницький національний технічний університет

студент

Посилання

1. Первично-вторичные кольца отопительных систем [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://ostroykevse.ru /Otoplenie/Otoplenie_21.html.
2. Отопление очень просто! Часть 2 [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://heatsim.narod.ru/doc/otoplenie2.html.
3. Системы отопления с первично-вторичными кольцами [Електронний ресурс]. – Режим доступу: http://mainstro.ru /articles/ing/teplo/sistemy-otopleniya-s-pervichno-vtorichnymi-koltsami/sistemy-otopleniya-s-pervichno-vtorichnymi-koltsami_845.html.
4. ВТОРОЕ ЖИЛИЩЕ ТИПА «ПЛАВУЧИЙ ДОМ» 2 [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://archvuz.ru /2014_1/21.
5. 7 проектов плавающих мегаполисов2 [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://domtix.ru/realestate /post/326770/.
6. Плавучие дома Дайджест (обзор по материалам прессы) [Електронний ресурс]. - Режим доступу: http://www.ad-m.info/history.html.
Опубліковано
2017-08-22
Як цитувати
КУЧЕРЕНКО, Л. В.; МАРУЩАК, І. В.. АНАЛІЗ АРХІТЕКТУРНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ КВАРТАЛУ ПЛАВУЧИХ БУДИНКІВ. Сучасні технології, матеріали і конструкції в будівництві, [S.l.], v. 22, n. 1, p. 49-56, aug. 2017. ISSN 2311-1437. Доступно за адресою: <https://stmkvb.vntu.edu.ua/index.php/stmkvb/article/view/501>. Дата доступу: 24 feb. 2018
Розділ
МІСЬКЕ БУДІВНИЦТВО ТА АРХІТЕКТУРА