РОЗРОБКА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНОЇ ПЛИТКИ З НЕВЕНТИЛЬОВАНИМИ ПОВІТРЯНИМИ ПРОШАРКАМИ, ЕКРАНОВАНИМИ ФОЛЬГОВАНИМ МАТЕРІАЛОМ

Автор(и)

  • Віталій Вікторович Швець Вінницький національний технічний університет https://orcid.org/0000-0002-2748-3685
  • Марина Аркадіївна Максименко Вінницький національний технічний університет https://orcid.org/0000-0003-1345-8144

DOI:

https://doi.org/10.31649/2311-1429-2020-2-45-50

Ключові слова:

невентильовані повітряні прошарки, теловідбиваючий екран, випромінювання

Анотація

Розроблено теплоізоляційну плитку, яка складається з задньої, бічної і передньої стінки з екструдованого пінополістиролу та полімерпіщаної суміші. Всередині розміщено два невентильовані повітряні прошарки, розділені тепловідбиваючим екраном. З метою виключення містків холоду теплоізоляційну плитку виконано з двох частин, зміщених в горизонтальному напрямку. Фіксацію плиток між собою здійснюють за допомогою входження виступів на верхній грані однієї плитки з западинами на нижній грані іншої. Такий тип стикування плит забезпечує відсутність містків холоду і полегшує їх монтаж.

Поставлена задача вирішується тим, що в фасадній термоізоляційній панелі, що містить передню, задню стінки, бічні грані і замкові елементи у вигляді виступів і заглибин, розташованих зі зміщенням у шаховому порядку, і виконана з можливістю кріплення, передня і задня стінки утворюють каркас з порожниною, заповненою теплоізоляційним матеріалом, яка відрізняється тим, що замкові елементи розміщені на передніх гранях каркаса. Як теплооізоляційний матеріал використовуються екрановані прошарки повітря. При цьому каркас панелі виконаний з полімер-пісчаного матеріалу, а для її кріплення використовують клейовий розчин.

Це досягається завдяки виконанню панелі з полімер-пісчаного каркасу, в середині якого є екрановані повітряні прошарки, які забезпечують опір теплопередачі та інфрачервоного випромінювання матеріалу.

Біографії авторів

Віталій Вікторович Швець, Вінницький національний технічний університет

канд. техн. наук, в.о. зав. кафедри будівництва, містобудування та архітектури

Марина Аркадіївна Максименко, Вінницький національний технічний університет

інженер, факультет будівництва теплоенергетики та газопостачання,

Посилання

Folʹhyrovannaya teployzolyatsyya [Elektronnyy resurs]. Dostupno: https://thebuildy.com/reflective-thermal-insulation-materials-criteria-for-selection-and-installation-of-foil-for-the-bath-as-a-vapor-barrier-and-a-heater.

Khomenko O. H. Enerhozberihayuchi tekhnolohiyi v budivnytstvi: navchalʹnyy elektronnyy posibnyk. Hlukhiv. 2019. 118 s.

Vyrobnytstvo polimer pishchanykh vyrobiv. [Elektronnyy resurs]. Dostupno: https://myhata.in.ua/polimerpishhana-plitka-svoyimi-rukami-vigotovlennya.html.

Byznes po proyzvodstvu polymerpeschanoy plytky / [Élektronnyy resurs] https://namillion.com/proizvodstvo-polimerpeschanoj-plitki.html.

Trotuarnaya plytka yz plastykovykh butylok/ [Élektronnyy resurs] https://promzn.ru/trotuarnaya-plitka/delat-iz-plastikovyh-butylok.html.

Tekhnolohyya proyzvodstva polymerpeschannoy cherepytsy. Zhurnal «Krovlya. Fasady. Yzolyatsyya. 2009, No 5 [Élektronnyy resurs] http://www.germostroy.ru/art_890.php.

##submission.downloads##

Переглядів анотації: 2

Опубліковано

2021-07-12

Як цитувати

[1]
В. В. Швець і М. А. Максименко, «РОЗРОБКА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЙНОЇ ПЛИТКИ З НЕВЕНТИЛЬОВАНИМИ ПОВІТРЯНИМИ ПРОШАРКАМИ, ЕКРАНОВАНИМИ ФОЛЬГОВАНИМ МАТЕРІАЛОМ», СучТехнБудів, вип. 29, вип. 2, с. 45–50, Лип 2021.

Номер

Розділ

БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТА ВИРОБИ

Метрики

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Статті цього автора (авторів), які найбільше читають

1 2 > >>